Teraz jeszcze taniej!

Nasza cena za kurs jest jednakowa dla wszystkich uczestników bez względu na wielkość grupy (od 4 do 7 osób) i wynosi 16,50 zł za godzinę lekcyjną. Opłaty przyjmujemy w dogodnych ratach, ustalanych indywidualnie.

Oferujemy zniżki rodzinne dla 2 lub więcej uczestników. Druga osoba w Rodzinie płaci 14,50 zł za godzinę a kolejna i następne 12,50 zł za godzinę.


Pozostałe newsy:

Nowa metoda nauczania!

Szybki i łatwy sposób do nauczenia

Ważne

Jesteśmy dla Was