dlaczego my | lektorzy

Dlaczego my

EnglishPlus - najfajniejsze zajęcia z angielskiego w Nowym Sączu, wspaniali lektorzy niepowtarzalny klimat - super cena i bounsyPo prostu mamy to coś i pracujemy z najlepszymi.

Szanujemy naszą konkurencję, ale podnosimy jakość i standardy nauczania na wyższy poziom.

Centrum Językowe ENGLISH PLUS jest stosunkowo młodą i niewielką szkołą. Dlatego też niezwykła atmosfera ENGLISH PLUS daje nam przewagę nad innymi przez indywidualne i personalne podejście do każdego uczestnika kursu.

Grupy w naszej szkole liczą od 4 do maksymalnie 8 osób i podzielone są według wieku i poziomów zaawansowania.

Współpracujemy z Oxford University Press i bazując na ich doświadczeniu i publikacjach stworzyliśmy unikalny program nauczania dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Kameralne grupy pozwalają na stworzenie idealnej atmosfery do nauki dla każdego uczestnika.

Sprawdź nasze aktualne promocje w zakładce 'Aktualności'

Kochamy to co robimy i robimy to z ogromnym entuzjazmem. Jesteśmy zadedykowani naszej pracy i to widać na każdym kroku. Zmieniamy się na lepsze dla was, udowodniliśmy że nie boimy się trudnych wyzwań.

Jesteśmy krytyczni wobec siebie. Ciągle pracujemy nad tym aby drobne błędy i potknięcia systematycznie eliminować.

Jesteśmy profesjonalistami w tym co robimy i nie boimy się o tym mówić. Oczekujemy od naszych słuchaczy aby byli przygotowani na każde zajęcia. To nasza dewiza aby razem współpracować i wymagać od siebie jak najwięcej.

Podchodzimy indywidualnie do potrzeb wszystkich naszych słuchaczy. Elastyczne godziny, odpowiednio dobrane podręczniki, świetna atmosfera pozwolą nam osiągnąć więcej.